25.10.2014

Gminny Ośrodek Kultury prowadzi swoją działalność

w placówkach w Potoku Wielkim i w Lokalnym Centrum Kultury

w Potoku Stanach. Naszym celem jest zapewnienie spędzenia wolnego czasu w sposób twórczy i kreatywny oraz rozwijanie zainteresowań dla wszystkich mieszkańców gminy Potok Wielki.

Oferujemy państwu różne formy: zajęcia gry na gitarze klasycznej, zajęcia taneczne dla dzieci, zajęcia plastyczno-hafciarskie, udział

w konkursach, imprezy plenerowe, przeglądy, kawiarenki internetowe, spotkania Klubu Seniora, szkolenia w Internetowym Centrum Edukacyjno Oświatowym, zajęcia aerobiku w okresie jesienno-zimowym i wiele innych przedsięwzięć , które na bieżąco prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Przy Gminnym Ośrodku Kultury działa zespól śpiewaczy "Stanianki", który uświetnia swoimi występami uroczystości o randze Gminnej

a także reprezentuje nasz Ośrodek na zewnątrz. W GOK-u mieści się również oddział przedszkolny.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ofert w naszych placówkach.