O nas


25.10.2014

Gminny Ośrodek Kultury prowadzi swoją działalność w placówkach w Potoku Wielkim i w Lokalnym Centrum Kultury w Potoku-Stanach.

Naszym celem jest zapewnienie spędzenia wolnego czasu w sposób twórczy i kreatywny oraz rozwijanie zainteresowań dla wszystkich mieszkańców gminy Potok Wielki.

Oferujemy państwu różne formy rozwijania swoich zainteresowań i zagospodarowania czasu wolnego, m.in.: zajęcia gry na instrumentach muzycznych, zajęcia tańca nowoczesnego i baletu dla dzieci i młodieży, zajęcia plastyczno-rękodzielnicze dla młodzieży i dorosłych, udział w konkursach, imprezy plenerowe, przeglądy, kawiarenki internetowe, spotkania Klubu Seniora, szkolenia w Internetowym Centrum Edukacyjno Oświatowym, zajęcia aerobiku w okresie jesienno-zimowym i wiele innych przedsięwzięć , które na bieżąco prezentujemy na naszej stronie internetowej www.gokpotokwielki.pl i na stronie Facebook: Gminny Ośrodek Kultury w Potoku Wielkim.

Przy Gminnym Ośrodku Kultury działa zespól śpiewaczy "Stanianki", Kapela z Potoka Wielkiego i Zespół Małolaty, sekcje te uświetniają swoimi występami uroczystości o randze Gminnej a także reprezentuje nasz Ośrodek na zewnątrz. Udostępniamy sale na szkolenia, prezentacje i uroczystości rodzinne, prowadzimy wypożyczalnie naczyń i obsługujemy imprezy zewnętrzne  zabezpieczając nagłośnienie, oświetlenie itp.

W naszej pracy sięgamy po nowe formy i staramy się poszerzać ofertę, dopasowując ją do bieżących potrzeb mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ofert w naszych placówkach.